export@alimdorse.com / alimdorse@alimdorse.com   444 9 682   +90 332 248 91 30

444 9 682
+90 533 707 15 77 / +90 507 456 60 73

KURUMSAL

ALIM Treyler ‚1997 yılında kurulmuştur. O zamandan beri, organizasyonumuzun sürekli bir şekilde boyut ve uzmanlık bakımından önlenemez bir büyüme sağlamış ve sektörde öncül firmalardan biri olarak damgasını vurmuştur.

ALIM Treyler ‚, Konya / Türkiye 3. Organize Sanayi Bölgesinde ultra modern, son teknoloji alt yapıya sahip bir tesiste bulunan Türkiye’nin önde gelen Treyler ve Üstyapı üreticilerinden biridir. Amacımız, müşterilere yenilikçi tasarım çözümleri, olağanüstü yapı kalitesi ve sektördeki diğer bütün firmalrı aşan kişisel bir hizmet sunmaktır.

ALIM Treyler, mühendislik zorluklarının üstesinden gelen bir ekipten oluşan, tasarım odaklı bir firmadır. Amacımız, kapsamlı tasarım ve mühendislik bilgimizi en son üretim teknikleriyle birleştirmektir.

ALIM Treyler ‚işiniz için yarı römork çeşitleri ve nakliye çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz;

     ► LPG ve Akaryakıt Tanker Römorkları

     ► Kamyon Mikseri

     ► Farklı kullanım modellerine ve farklı aks modellerine sahip Lowbed Treyler

     ► Ağır nakliye yüklemeleri için Düşük Yükleyici Römorklar

     ► İnşaat alanları için farklı cbm'de damperli römorklar

     ► Dökme çimento silolarının taşınması için Çimento Römorkları

     ► Uzun nakliye yüklemeleri için Flatbed Treyler

     ► 20feet, 30feet, 40feet, 45feet, Konteyner Taşıyıcı Römorklar

     ► Uzatılabilir Tip Konteyner Şaseli Yarı Römorklar

     ► Alüminyum Tankerler Yarı Römorklar

     ► Perde Yan Yarı Römorklar

     ► Sevkiyat limanlarında veya gümrük vergilerinde kullanılmak üzere 1 × 20 ″ veya 2 × 20 ″ veya 1x45 ″ feet Konteynerler taşıyacak Yandan Yükleyici Treyler

ALIM Treyler ‚15.000 m² kapalı, 8.000 m² açık üretim alanında mükemmel bir tesise sahip olup, ilk levhadan bitmiş treylere kadar her şeyi% 100 kendi bünyemizde üretmektedir. Sonuç olarak, kusursuz bir üretim seviyesine ve etkili kalite ve süreç kontrollerine sahip olabilmektedir.

Karakteristik kalite seviyemizi korumak ve iyileştirmek için altyapımıza ve nitelikli çalışanlarımıza tutarlı ve sürdürülebilir bir şekilde yatırım yapmaya kararlıyız.

Bu bağlamda, müşterilerimiz ve paydaşlarımız ile birlikte kar odaklı ve sürekliliği temel alan bir anlayış çerçevesinde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

islami sohbetler islami sohbet dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat istanbul halı yıkama